HAKKIMIZDA

UNOX, 1996 YILINDA İmes Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine başlamış ve müşteri odaklı, kalite ve doğru ürün hizmetini bir arada sunmaya devam etmektedir. İmalata başladığımız ilk günden itibaren özverili çalışmalarımız ile başta solenoid vanalar ve aktüatörler olmak üzere birçok üründe ciddi deneyimler kazanmış ve üretim kabiliyetlerimize kondenstop ve kontrol vanalarını da ekleyerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Dünyanın birçok yerindeki müşterilerimize değişen ve gelişen piyasa şartlarında ithal ettiğimiz tamamlayıcı ürün grupları ile endüstriyel tesisat kullanıcıları için güvenli çözüm ortalığı olmaya devam ediyoruz.

UNOX, aynı zamanda basınç kontrolünden, akış ve seviye sıcaklık kontrolüne, sivil otomasyondan klima, havalandırma ve hatta havanın işlenmesine kadar birçok alanda uzmanlık geliştirmiş bir İtalyan şirketi olan Fantini Cosmi’nin de Türkiye’deki temsilciğini yapmaktadır.

Yüksek üretim kapasiteli firmamız; konusunda uzman teknik personeli ve idari kadrosu ile var gücüyle ülkesine değer katmak için gayret göstermekte ve müşterilerine sürdürülebilir, uzun ömürlü, az bakım maliyeti gerektiren ürünler sunmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

GÜVEN

Temellerimizi güven üzerine kurduk.Paydaşlarımızın beklentilerini karşılamak, sözleri yerine getirmek görevimiz.

DEVAMLILIK

Koşulları dönemselliğine göre değil, değişen koşullara rağmen müşterilerimizin beklentilerini aynı kalitede cevaplıyoruz.

İŞ AHLAKI

Artan rekabet ortamı, istikrarsız pazar koşulları veya başka zorluk, çalışma disiplinimizin esası olan iş ahlakımızı etkileyemez.

+
0
ÇALIŞAN
0
+
CNC MAKİNA
0
ÜLKEYE İHRACAT
0
m2
ÇALIŞMA ALANI